Bez skvělých lidí by Sto skupin nikdy nevzniklo. Přidáte se?

Všechno, co Sto skupin představuje, je zásluha báječných lidí. Každý jeden člověk u nás přispívá k tomu, abychom stavěli respektující školičky, posouvali kvalitu péče a vzdělávání, edukovali rodiče v respektující výchově a vzdělávali kvalitně chůvy i pedagogy.

Nové parťáky do týmu hledáme stále, protože stále rosteme. Najdete u nás svoji vysněnou pracovní roli? Ozvěte se nám.

Přidejte se k nám. Máme dva sehrané týmy.

Týmy lidí ve školičkách

Naše školičkové týmy se skládají z oblastního manažera, vedoucí/ho školičky a pečujících osob - chůviček a pedagogů.

Kmenový tým Sto skupin

Má na starosti zakládání a provoz školiček. Stará se také o důležité oblasti, bez kterých by školičky nemohly fungovat. Jde např. o nábor, finance, produkční část nebo marketing.

Volné pozice: Kde se vidíte vy?

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Co o nás říkají kolegové

Díky lidem kolem sebe ve školičce a skvělému týmu pedagogů ve Stovkách, jsem se profesně nesmírně posunula.

Práce s dětmi je různorodá, výchovná, naplňující a rozzářená očka dětí je to nejvíc.

Díky všem!

Markéta Sedlaříková
Chůva ze školičky
Co o nás říkají kolegové

Sto skupin mi nabízí úžasnou pestrost práce, kterou potřebuji. Vymýšlím, plánuju a vedu projekty, píšu, fotím, tvořím grafiku, vyprávím příběhy. Vedle toho mi nabízí pro mě důležitou flexibilitu v ladění času pro rodinu i práci a obrovskou míru svobody v tom, co dělám. Za to vše jsem moc vděčná.

Poznala jsem tady úžasné lidi - chytré, laskavé a cílevědomé. A to jak v core týmu, tak v našich školičkách.

Inka zikešová
Vedoucí marketingu
Co o nás říkají kolegové

Jsem moc ráda, že se mi Sto skupin připletlo do cesty v moment, kdy jsem byla rozhodnutá změnit práci a svůj směr v životě.

Práce mě velmi baví, naplňuje a především mi dává smysl. Cítím, že tu k něčemu jsem a že dělám něco, co v budoucnu děti mohou použít a co může být vidět a nebýt zapomenuto.

Anna Daněčková
Chůva ze školičky
Co o nás říkají kolegové

Dneska jsme měli ve škole zajímavou přednášku na téma zdraví a jak je všechno spojené s tím, co jíme a děláme.

Přišlo i na téma stresu a pracovního prostředí. Došlo mi, jak dobře se ve Stovce cítím, jak se tam nevytváří zbytečný stres a nepříjemná atmosféra, která by se odrážela na mém zdraví.

Díky vám všem! ❤️

Natálie Sikorská
Finanční kontrolerka a expertka na Twigsee
Co o nás říkají kolegové

Hnacím motorem pro mě je mise Sto skupin. Byla doba, kdy jsem kombinovala studium VŠ, práci a péči o dva kluky. Bez dětské skupiny a pomoci rodiny bych to nikdy nedokázala.

Jsem moc ráda, že můžu být součástí Stovky. Máme skvělý tým podporujících lidí, umíme si navzájem pomoci a táhneme za jeden provaz i v těch méně příjemných situacích. Díky za to!

Eva Mrlíková tydlitátová
Vedoucí týmu produkce
Co o nás říkají kolegové

Jsem velmi ráda, že při volbě mého nového zaměstnání jsem oslovila Sto skupin. Absolvovala jsem dvě kola výběrového řízení ve společnosti příjemných lidí.

Pracuji tu už třičtvrtě roku, mám příjemný kolektiv a jsem obklopena lidmi, kteří svou práci dělají srdcem.

Svatoslava Gerecová
Chůva ze školičky
Co o nás říkají kolegové

Pracuji ve Sto skupin necelý rok a dlouho jsem nezažila tak intenzivní zkušenost. Na začátku mě velmi mile překvapil profesionální onboarding, po roce jsem nadšená, s jak skvělou partou můžu pracovat a co všechno spolu tvoříme. A těším se na všechny další výzvy, které nás čekají.

Lenka králová
Vedoucí pedagogického týmu

Poznejte nás blíž

Jsme tým profesionálů z businessu, nezisku a pedagogických oborů, který společně založil neziskovou organizaci Sto skupin, z.s. s cílem posunout kvalitu předškolní péče a vzdělávání.

Naším cílem je založit 100 respektujících školiček po celé České republice, postarat se tak o 1200–3600 dětí předškolního věku, dát jejich rodičům příležitost najít si práci a vytvořit 300–500 nových pracovních míst.