online webinář
19.3.2024
17:30–19:00

Jak úspěšně zvládnout adaptaci na školičku

Nástup do školičky je pro děti i rodiče důležitým milníkem. Projdeme si společně, co vás čeká a ukážeme si, jak adaptaci vám i dětem ulehčit. Důležité je začít včas, pochopit děti, jejich obavy a být připraveni na situace, které při nástupu do školičky mohou nastat.

Co se na webináři dozvíte?

  • Jak probíhá a jak dlouho trvá adaptace na školičku?
  • Tipy, jak se na vstup do školičky v rodině připravit.
  • Jak pracovat s náročnými situacemi v průběhu adaptace?
  • Praktické tipy, které dětem pomohou pochopit a zvládnout novou životní etapu - odloučení se od rodiče a vstup do skupiny vrstevníků.


Pro koho je webinář o adaptaci určený?

Rodiče, jejichž děti čeká nástup do dětské skupiny či školky. Ale i rodiče, jejichž dítě už nastoupilo a adaptace se nedaří tak, jak by si přáli.

O lektorce

O lektorovi

Lenka se více než 10 let zabývá tématem respektujícího přístupu ve výchově a vzdělávání. Vedla kurzy pro rodiče Respektovat a být respektován, nyní vede kurz Výchova bez poražených. Pro školy a rodiče připravuje tematické semináře na různá témata.

Ve Sto skupin vede pedagogický tým, připravuje vzdělávání pro chůvy a rodiče, zajišťuje kvalitu respektujícího přístupu v našich školičkách.

Reference

„Na konferenci jsem mohla zůstat úplně v pohodě celý den. Dcera si to užila a já taky. Myslím, že to je osvěžující vidět na business eventu maminky a tatínky s dětmi, všichni jsme pořád jenom lidi.“

Tereza Jurečková, Pragulic

„Dětský koutek mi zachránil účast na akci, bez něj bych nemohla dorazit. Měla jsem trochu strach, jak to malý zvládne, ale nakonec z koutku vůbec nechtěl odejít :)“

Markéta Freiwilligová, Air Bank

Naši partneři

No items found.

S kým se na webináři potkáte

Lenka Králová

Vedoucí pedagogického týmu
LinkedIn

Časté dotazy

Co potřebuji, abych se mohl/a zúčastnit webináře?

Bude vám stačit počítač nebo mobilní telefon se stabilním internetovým připojením.

Jak se připojím na váš webinář?

Hned po tom, co se zaregistrujete, vám pošleme unikátní odkaz s přístupem na webinář. Stačí na odkaz kliknout a připojit se.

Nepřišel mi e-mail s přístupem na webinář. Co mám dělat?

Můžu se stát, že náš e-mail omylem skončí ve složce Spam. Doporučujeme tedy zkontrolovat, jestli se nenachází právě tam. Pokud e-mail nenajdete ani ve spamu, napište naší nikol.mouchova@stoskupin.cz a společně situaci vyřešíme.

Můžu se během webináře ptát na dotazy?

Ano, k pokládání dotazů slouží po celou dobu otevřený chat, kterému se bude lektor/ka věnovat v čase pro dotazy a diskusi.

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

Napište naší nikol.mouchova@stoskupin.cz